НОВОСЕЛИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ Міжгірської селищної ради

Національно- патріотичне виховання

План роботи з реалізації Концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді

в Новоселицькому  ліцеї Міжгірської селищної ради

1.Участь учнів у ХХІІ  Міжнародному   конкурсі  з  української  мови  імені Петра Яцика.

2.Конкурс  літературних  творів, творів  образотворчого  мистецтва  та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

3. Участь у  Всеукраїнській  благодійній  акції  Всеукраїнського  благодійного  фонду ,,Серце до серця”

4. Виховні заходи в етнографічному музеї та в музеї «Хліба» , що діють  при школі.

5. Оглядові і тематичні  екскурсій з відвідуванням об’єктів культурної спадщини, історико-культурних заповідників і музеїв (м.Ужгород, м.Мукачево, м.Хуст, с.Колочава, с.Репинне, с.Рекіти і інші).

6. Гра «Джура» під гаслом ,,Підготовкою до захисту Батьківщини вшануємо подвиги борців за незалежність України”.

7. Організація  і проведення у бібліотеці  книжкові  виставки    до:

•  Дня Незалежності України
  •  Дня захисника Вітчизни
  • річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників
  • Дня Гідності і Свободи
  • Дня Збройних сил України
  • День Соборності України
  • Вшанування пам’яті жертв Голокосту в Україні
  •  Тиждень пам’яті героїв-бійців під Крутами
  • День пам'яті  Героїв Небесної Сотні
  • Міжнародний День рідної мови
  • Тиждень пам’яті Т.Г.Шевченка

8.  День української мови і писемності, День «Голуб миру»(виставка виробів), тиждень партизанської слави бесіди, інформаційна лінійка, перегляд кінофільмів, презентації), День Захисника України(мітинг-реквієм), Європейський тиждень, День Голодомору, День Свободи (України), День Збройних Сил України (святковий концерт,  змагання «Нумо-хлопці»,

9. Спортивні змагання , спрямовані на утвердження здорового способу життя молодих громадян з урахуванням принципів національно- патріотичного виховання.

10. Тиждень права.

11. Уроки мужності « Ми будемо Вас пам'ятати…» .

12.  Лекторій « СНІД-хто ти: друг чи ворог?

13. Тренінгові заняття: «Шкідливі звички», «Алкоголізм: дорога в нікуди»,

«Стоп – наркотик».

14. Ранок: «Життя-  найвища цінність».

15. Виховні години: «Моє здоров'я – моє життя», « СНІДу – ні».

16. Анкетування: «Проблема шкідливих звичок серед учнівської молоді»,

«Молодь і протиправна поведінка».

17. Круглий стіл: «Скажемо насильству – ні!».

18.   Мовно-літературний конкурс учнів   імені Тараса Шевченка та участь в районному  етапі конкурсу.

19. Участь у Всеукраїнській благодійній акції Всеукраїнського благодійного фонду ,,Серце до серця” .

20.Уроки і виховні заходи в музеях.

21. Відзначення річниці  Акту Злуки.

22. Відзначення   річниці   проголошення Карпатської України.

Заступник директора з виховної роботи      І.Красняник