НОВОСЕЛИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ Міжгірської селищної ради

Ніколи знову!

7 трав. 2021
Ніколи знову!

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї.

Школярі Новоселицького ЗЗСО  І – ІІІ ступенів долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для учнів була проведена лінійка пам'яті: «Ніколи знову!»                              (заступник директора з виховної роботи Довгомеля М.І., педагог-організатор Тереля Р.В.) . Під час лінійки діти згадали сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях та співвітчизників, загиблих у військових діях на сході країни.

Учні взяли участь у виготовленні червоних маків. Ці червоні символи, виготовлені школярами власноруч, прикрасили груди учнів та вчителів під час загальношкільної акції «Маки пам'яті».(керівник гуртків Блецко Т.В, практичний психолог Басараб Л.В., вчителі початкових класів Лучинець М.І, Ньорба Т.В.)

Учні 8- 10  класів вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням гірлянди  до обеліску в центрі села.

До святкування Великої Перемоги у бібліотеці підготовлено виставку художньої та історичної літератури: «Шляхами подвигу і слави наших дідів і прадідів». Протягом тижня у всіх класах були проведені виховні години,  присвячені перемозі над нацизмом.

Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.